Diners Club Pure+ od Měšce

Měšec.cz představil dlouho avizovanou kreditní kartu pro své čtenáře. A je to opravdu nabídka, která se neodmítá.

Aktualizace listopad 2023: Diners Club odešel z Česka a už zde karty nevystavuje.

Měšec.cz se nespojil se Citi, jak se obecně očekávalo, ale už v průběhu příprav bylo ze strany Měšce dementováno. Partner je nakonec trochu překvapivý – není to žádná banka, ale i tak jde o velmi zvučné jméno – Diners Club.

Měšec.cz pro své čtenáře vyjednal vylepšení už tak zajímavých podmínek karty Diners Club Pure+. Ty hlavní jsou tyto:

2000 Kč leží na zemi

Získejte 2000 Kč jen za to, že si otevřete účet u mBank. Žádné losování, odměnu dostane každý! Je to vyzkoušené. Chci 2000 Kč za nic.

  • poplatek za vedení karty 990 Kč místo 1 490 Kč za rok a tato výhoda platí navždy
  • úrok po uplynutí bezúročného období 4,9 %! To je nabídka, která skoro konkuruje hypotékám a u běžné půjčky na takový úrok pravděpodobně nikde nedosáhnete. Škoda, že to platí jen první rok, ale i následujících 13,9 % je mezi kreditkami více než slušné
  • karta od Měšce je automaticky a zdarma ve vyšším věrnostním programu, takže bod získáváte za každých 125 Kč, které kartou zaplatíte. Pozitivní je i to, že body se dají měnit za smysluplné věci a ne za kraviny, kterými vás obvykle zásobují věrnostní programy bank nebo supermarketů.

Cestovní pojištění

Kreditní karty Diners Club mají špičkové cestovní pojištění a jednu obrovskou výhodu – na jednu kartu lze pojistit neomezený počet lidí s tím, že čtyři lidé mají plné krytí a každý další už se dělí o jeden limit. To znamená, že když jsou léčebné výlohy pojištěné na 3,5 milionu, tak když s majitelem karty jede čtyřčlenná rodina, je každý automaticky a zdarma pojištěn na 3,5 milionu. Pokud by takto cestovala rodina o osmi lidech, jsou čtyři lidé pojištěni každý na 3,5 milionu a další čtyři každý na 1/4 ze 3,5 milionu.

Kdo umí počítat, tak si lehce odvodí, že roční poplatek za kartu se vrátí už při jedné rodinné dovolené u moře, protože nebudete muset platit cestovní pojištění.

Pokud uvažujete o kreditní kartě, tak Diners Club Pure+ od Měšce nabídka, která na trhu nemá obdoby.

Napsat komentář