Jak převést Citi prémie na peníze

Kreditní karta Citi Life vám dává zpět 2 % z každého nákupu. Pokud si ale myslíte, že vám peníze automaticky naskakují na účtu, jste na omylu. Banka vám nic nedá dobrovolně, o převod na peníze musíte požádat.

Citibank se snaží vydělat, nebo spíš zbytečně neprodělat, za každou cenu. Proto vám získané bonusy nedává automaticky na účet, ale čeká, až o to požádáte. Oficiálním důvodem asi bude to, že prémie se dají vyměnit za různé věci, ale samozřejmě jediná použitelná varianta je převod na peníze, ostatní věci jako poukázky na nákupy a podobně jsou nesmysly.

Pozitivní posun, který nastal nedávno je ten, že už o převod prémií nemusíte žádat přes telefon a proklikávat se přes „plechovou hubu“ ke kýženému výsledku. Plechová huba zmizela a prémie lze převést v internetovém bankovnictví. Není to sice na jeden klik, ale asi na pět, ale dá se to přežít.

Pozor na to, že prémie lze převádět po násobcích 500 Kč, takže třeba 450 Kč nepřevedete. Jakmile se 500 Kč nastřádá, je dobré prémie převést. Proč by měly vaše peníze zahálet na účtu Citibank, že.

2000 Kč leží na zemi

Získejte 2000 Kč jen za to, že si otevřete účet u mBank. Žádné losování, odměnu dostane každý! Je to vyzkoušené. Chci 2000 Kč za nic.

Napsat komentář