Kreditní karta České spořitelny

Klienti České spořitelny mohou momentálně získat kreditní kartu s názvem Odměna. Pojďme se podívat, co tato karta nabízí a čím se liší od konkurence.

Česká spořitelna klienty na kartu láká obvyklým argumentem, který je samozřejmě lehce zavádějící – „s naší kreditkou už nebudete muset přemýšlet o tom, jestli máte dost peněz, můžete si koupit cokoliv„. Pravda je to samozřejmě jen do doby, než kreditku nesplatíte včas.

Peníze zpět

Pokud umíte s kreditkou pracovat, patří ta od České spořitelny k těm lepším, i když ne k nejlepším. Asi nejpodstatnějším parametrem je to, že kreditka vám vrací 1 % z útraty. Toto procento si můžete nechat připsat v hotovosti a nebo na účet penzijního připojištění či na stavební spoření. Maximum pro vyplacené prémie je 350 Kč měsíčně, takže nemá smyl kartou platit více, než 35 000 Kč za jeden měsíc. To je částka, kterou pravděpodobně běžný člověk přes kreditku neprotočí, takže vás tento limit trápit nemusí.

Kromě procenta z útraty získáváte s kartou od České spořitelny i body do programu iBod.

2000 Kč leží na zemi

Získejte 2000 Kč jen za to, že si otevřete účet u mBank. Žádné losování, odměnu dostane každý! Je to vyzkoušené. Chci 2000 Kč za nic.

Bezúročné období

Doba, po kterou můžete mít peníze od Spořitelny půjčené zdarma, je obvyklých 55 dní a karta v tomto parametru nijak nevybočuje od konkurenčních bank.

Ostatní výhody jsou spíše „výhody“  a jde o standardní funkčnost prakticky všech karet – doplňkové karty, online bankovnictví, vlastní design a podobně. Karta je samozřejmě bezkontaktní a můžete si k ní pořídit i bezkontaktní platební nálepku.

V září 2016 by měla Česká spořitelna představit nové kreditky. Lze očekávat, že kvůli situaci na trhu už nebude kreditka vracet procenta z útraty a nebo to bude hodně omezené. Ale nechce se překvapit.

Napsat komentář