Visa Europe bude podporovat Android Pay

Asociace Visa Europe včera potvrdila, že uzavřela partnerství se společností Google prostřednictvím nové platformy Android Pay. Ta po celém světě otevře možnost nových zabezpečených plateb Visa pro finanční instituce a obchodníky používající systém Android.

Zabezpečené API Android Pay budou postavené na stávající funkcionalitě Google Host Card Emulation (HCE) a vytvoří široké spektrum nových možností pro bezkontaktní platby v obchodě a zároveň pohodlnou možnost pro držitele karet Visa platit prostřednictvím svého zařízení na operačním systému Android.

Jeremy Nicholds, výkonný ředitel společnosti Visa Europe, novinku komentoval slovy: „Jedná se o další příklad toho, proč si myslíme, že v roce 2015 se mobilní platby stanou skutečně hlavním platebním trendem. Jsme rádi, že můžeme spolupracovat se společností Google na otevření platformy Android Pay pro držitele karet Visa, kteří tak získají nové možnosti platit svými kartami Visa. Ty jsou vybudované na našich zabezpečených technologiích jako Visa payWave nebo nová Payment Token Service.”

Zdroj: tisková zpráva

2000 Kč leží na zemi

Získejte 2000 Kč jen za to, že si otevřete účet u mBank. Žádné losování, odměnu dostane každý! Je to vyzkoušené. Chci 2000 Kč za nic.

Napsat komentář