Cashback 10 % v Lidlu, Tesco a McDonald’s

Zní to až neuvěřitelně, ale opravdu můžete dostat zpět 10 % z útraty v Lidlu, Tescu nebo McDonaldu. Musíte jen používat tu správnou kartu pro placení.

Cashback nebo česky peníze zpět je velice populární funkce některých kreditních karet, která ale v posledních letech spíše skomírá. Banky už zdaleka nenabízejí to, co do roku 2016-17. Dnes vám dají maximálně 1 % a to ještě s podmínkou, že to musí být za úplňku, jen při platbě chleba a v konkrétním supermarketu. Takový bonus si mohou nechat.

UPDATE listopad 2023: Karta Crypto.com už není tak výhodná jako bývala. Zkuste lepší variantu – kartu Plutus.

Akční cashback s kartou od crypto.com

Pokud kartu od crypto.com nemáte nebo vůbec neznáte, přečtěte si její podrobné představení. Ve stručnosti jde o kartu, která umí dávat standardně cashback od 1 % až po 8 %. Záleží na tom, kterou verzi karty si pořídíte. Úplně bez podmínek, resp. bez nákladů na její pořízení je základní verze s cashbackem 1 %. Další varianty už vás něco stojí na tzv. stake, tj. zamčení určité částky na určitou dobu (po odemčení si ji můžete vybrat, není to nevratný poplatek).

1000 Kč za založení účtu

Tisícovka, která leží doslova na zemi. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát kartou a tisícovka je vaše. To mě zajímá.

Cashback Lidl, Tesco, McDonald’s

Už tak skvělé podmínky ale crypto.com ještě vylepšuje speciální akcí a momentálně běží akce, která vám do konce září dává ve vybraných obchodech cashback 5 % pokud máte základní kartu s 1 %. A cashback 10 %, pokud máte některou z vyšších karet. No a mezi vybranými obchody jsou i v Česku fungující Lidl, Tesco a McDonald’s a mám ověřeno, že to v nich funguje. Akce platí i na spousty jiných obchodů, ale ty neoperují v Česku.

Pokud tedy například v Lidlu uděláte rodinný nákup za 2 500 Kč a máte alespoň druhý level karty, dostanete zpět 250 Kč a to se vyplatí, ne?

Pokud kartu nemáte, nemusíte smutnit. Sice už nestihnete tuhle akci, ale je dost pravděpodobné, že se objeví nějaká jiná. A i bez akce nabízí karty velmi slušný cashback na všechny útraty. Takže si o ni požádejte, je to zdarma a nic neriskujete.

PS: pokud máte rádi hudbu a film, mohlo vy vás zajímat, že k druhé úrovni karty dostanete zdarma Spotify a ke třetí zdarma Netflix. A není to žádná akce, to je standardní nabídka.

Napsat komentář