Tesco kreditní karta (Clubcard)

Kreditní karta Tesco se správně jmenuje Clubcard kreditní karta Premium. Na názvu ale nezáleží, podívejme se, co tato Tesco kreditka přináší svým držitelům.

Jak již z názvu plyne, kartu vydává obchodní řetězec Tesco, resp. jeho partner pro finanční služby, kterým je Home credit. Karta se nijak neliší od běžných kreditek – máte na ni nějaký limit a do něj můžete utrácet.

Výhody

Pokud je vaším oblíbeným obchodem Tesco, karta se vám vyplatí, porotože za každý nákup v Tescu získáváte body do věrnostního programu a ty pak můžete vyměnit za poukázky k nákupu v Tescu. Body získáváte i za nákupy u partnerů, ale ne tolik, jako při nákupu přímo v Tescu.

1000 Kč za založení účtu

Tisícovka, která leží doslova na zemi. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát kartou a tisícovka je vaše. To mě zajímá.

Pokud v Tescu nenakupujete, nemá pro vás karta žádný smysl, protože na trhu najdete mnoho lepších nabídek, které vrací přímo hotovost nebo zajímavější bonusy, než jsou poukázky do Tesca.

Nevýhody

Jak již bylo řečeno výše, karta je výhodná jen pro toho, kdo nakupuje rád v Tescu. Další nevýhodou mohou být složité podmínky a háčky ve smlouvě. Na ty upozornil test serveru iDnes v článku Smluvní háčky Tesco kreditky mohou být hodně drahé, ukázal test.

Nemá žádný cashback, na ten je lepší pořídit lepší kartu :)

Úrok

Úrok je pro kreditky v celkem obvyklých mezích a to 26,28 % p.a., ale rozhodně i u Tesco kreditky platí, že rozúvěrovat ji je finanční sebevražda a pokud se nedokážete ovládat, kartu si neberte.

Jak o kartu požádat

Můžete navštívit stánek TESCO Finanční služby v kterémkoliv Tescu a nebo vyplnit online žádost na webu.

2 komentáře u „Tesco kreditní karta (Clubcard)“

  1. Ale na druhou stranu jako jedna z mála kreditek (ne-li jediná) nemá horní hranici na body za platby (a tím i na peníze, které lze dostat zpět – resp.poukázky do Tesca)

    Odpovědět
  2. netrvá toto zpracování tak primitivního dotazu příliš dlouho – od 4.11.2022 uteklo dost času

    Husek Milan

    Odpovědět

Napsat komentář