Mastercard

MasterCard International spravuje komplexní portfolio známých a široce přijímaných značek platebních karet MasterCardMasterCard Electronic a Maestro. Jako organizace sdružující více než 15,000 finančních institucí poskytuje MasterCard služby malým i velkým podnikům a zákazníkům ve více než 200 zemích světa.

Mastercard

V Evropě jde o více než 9 000 členských finančních institucí, mezi které patří také všechny významné bankovní domy v České republice. Česká republika patří do regionu „Centrální a východní Evropa“ společně např. se Slovenskou republikou, Polskem, Maďarskem, Ruskem, Chorvatskem, Slovinskem, Bulharskem, atd. – celkem 18 zemí.

Společnost si udržuje prvenství v kvalitě a inovacích a nabízí širokou škálu platebních řešení v tradičních „kamenných“ obchodech ale i virtuální sféře. Její množstvím ocenění vyznamenaná reklamní kampaň Priceless, která v současné době běží v 50 jazykových mutacích ve 100 zemích světa, dává značkám MasterCard skutečně globální dosah. Karty společnosti MasterCard jsou s více než 30 milióny akceptačními místy a 1 milionem bankomatů nejšířeji akceptovanými platebními kartami na světě. Další informace o společnosti MasterCard International získáte na jejích webových stránkách na adrese www.mastercard.com.

Největším konkurentem Mastercard je společnost Visa.

Napsat komentář