Mastercard

MasterCard International spravuje komplexní portfolio známých a široce přijímaných značek platebních karet MasterCardMasterCard Electronic a Maestro. Jako organizace sdružující více než 15,000 finančních institucí poskytuje MasterCard služby malým i velkým podnikům a zákazníkům ve více než 200 zemích světa.

Mastercard

V Evropě jde o více než 9 000 členských finančních institucí, mezi které patří také všechny významné bankovní domy v České republice. Česká republika patří do regionu „Centrální a východní Evropa“ společně např. se Slovenskou republikou, Polskem, Maďarskem, Ruskem, Chorvatskem, Slovinskem, Bulharskem, atd. – celkem 18 zemí.

Společnost si udržuje prvenství v kvalitě a inovacích a nabízí širokou škálu platebních řešení v tradičních „kamenných“ obchodech ale i virtuální sféře. Její množstvím ocenění vyznamenaná reklamní kampaň Priceless, která v současné době běží v 50 jazykových mutacích ve 100 zemích světa, dává značkám MasterCard skutečně globální dosah. Karty společnosti MasterCard jsou s více než 30 milióny akceptačními místy a 1 milionem bankomatů nejšířeji akceptovanými platebními kartami na světě. Další informace o společnosti MasterCard International získáte na jejích webových stránkách na adrese www.mastercard.com.

Největším konkurentem Mastercard je společnost Visa.

2000 Kč leží na zemi

Získejte 2000 Kč jen za to, že si otevřete účet u mBank. Žádné losování, odměnu dostane každý! Je to vyzkoušené. Chci 2000 Kč za nic.

Napsat komentář