Twisto recenze – karta pro 21. století

Peníze z Twisto může využít při platbě online na internetu , tak i v kamenných prodejnách. Na začátku každého měsíce vám Twisto pošle vyúčtování za minulý měsíc, které je třeba do 15 dnů zaplatit. Celkově tak lze splatit nákupy až za 45 dní! Je tu Twisto recenze.

Příklad: Koupíte si nový mobil prvního dubna. Na začátku května vám přijde vyúčtování, které musíte zaplatit do 15 dnů, tj. 15. května. Měsíc a půl už máte mobil, ale platíte až teď.

Po založení a schválení Twisto účtu získáte finanční limit na celý měsíc, se kterým může operovat dle libosti.

2000 Kč leží na zemi

Získejte 2000 Kč jen za to, že si otevřete účet u mBank. Žádné losování, odměnu dostane každý! Je to vyzkoušené. Chci 2000 Kč za nic.

Twisto recenze, aneb co nabízí?

Karta

K účtům Standard a Premium získá uživatel zdarma Twisto platební kartu, kterou může využít na bezhotovostní operace (platby v obchodech).

Split

Už žádní papírky s poznámkami kdo komu kolik dluží. Může například v hospodě zaplatit přes Twisto za všechny a následně „splitnout“ platbu s kamarády (ať už využívají Twisto, nebo ne). Na zaplacení pak mají kamarádi až 7 dnů.

Splátky

Při nákupu přes Twisto můžete platby nad 3 000 Kč rozdělit od 3 měsíců, až po 12 měsíců. Výše poplatků za splátky se řídí podle platného ceníku. Lze si snadno spočítat na této stránce.

Cashback

Pokud nakoupíte online přes Twisto ve vybraných obchodech, získáte zpět část útraty z každé své objednávky. Kompletní seznam obchodů lze nalézt na této stránce www.twisto.cz

Tip: nejvyšší cashback v současné době nabízí karta Plutus.

Nejlepší kurz

Ušetříte na dovolené – s tarifem Premium získáte jeden z nejlepších kurzů na trhu. Twisto využívá středový kurz a všechny platby v cizích měnách jsou tak až o 3 % levnější.

Snap

Konec přepisování čísel účtů a vyplňování složenek – s Twistem můžete platit složenky a faktury jednoduše tak, že je pouze vyfotíte a nahraje do Twisto aplikace, která se už o vše ostatní postará.

Twisto pay

Jak uživatel Twisto můžete nakoupit ve vybraných obchodech a zaplatit, až když si zboží vyzkoušíte a necháte si ho. Pokud zboží vrátíte, neplatíte „ze svého“ vůbec nic. Vše vyřeší Twisto. Více informací lze nalézt na této stránce:

Cestovní pojištění

S Twisto tarifem Premium získáte cestovní pojištění po celém světě, které kryje až do výše 3 milionů Kč všechny členy rodiny.

A to nejlepší nakonec!

Twisto nyní nabízí 3 měsíce užívání tarifu Premium ZDARMA – využijte tak všechny výhody Twisto bez poplatků! A tomu ještě dostanete 300 Kč na vaše první nákupy.

Chci 300 Kč a Twisto

Napsat komentář