Twisto – karta pro 21. století (recenze)

Plaťte své nákupy až za 45 dní

Peníze z Twisto může využít při platbě online na internetu , tak i v kamenných prodejnách. Na začátku každého měsíce vám Twisto pošle vyúčtování za minulý měsíc, které je třeba do 15 dnů zaplatit. Celkově tak lze splatit nákupy až za 45 dní!

Příklad: Koupíte si nový mobil prvního dubna. Na začátku května vám přijde vyúčtování, které musíte zaplatit do 15 dnů, tj. 15. května. Měsíc a půl už máte mobil, ale platíte až teď.

Po založení a schválení Twisto účtu získáte finanční limit na celý měsíc, se kterým může operovat dle libosti.

Co všechno TWISTO nabízí?

Twisto karta

K účtům Standard a Premium získá uživatel zdarma Twisto platební kartu, kterou může využít na bezhotovostní operace (platby v obchodech).

Twisto split

Už žádní papírky s poznámkami kdo komu kolik dluží. Může například v hospodě zaplatit přes Twisto za všechny a následně „splitnout“ platbu s kamarády (ať už využívají Twisto, nebo ne). Na zaplacení pak mají kamarádi až 7 dnů.

Twisto splátky

Při nákupu přes Twisto můžete platby nad 3 000 Kč rozdělit od 3 měsíců, až po 12 měsíců. Výše poplatků za splátky se řídí podle platného ceníku. Lze si snadno spočítat na této stránce: www.twisto.cz/vychytavky/splatky/

Twisto cashback

Pokud nakoupíte online přes Twisto ve vybraných obchodech, získáte zpět část útraty z každé své objednávky. Kompletní seznam obchodů lze nalézt na této stránce www.twisto.cz/vychytavky/cashback/

Tip: nejvyšší cashback v současné době nabízí karta od crypto.com.

Nejlepší kurz

Ušetříte na dovolené – s tarifem Premium získáte jeden z nejlepších kurzů na trhu. Twisto využívá středový kurz a všechny platby v cizích měnách jsou tak až o 3 % levnější.

Twisto snap

Konec přepisování čísel účtů a vyplňování složenek – s Twistem můžete platit složenky a faktury jednoduše tak, že je pouze vyfotíte a nahraje do Twisto aplikace, která se už o vše ostatní postará.

Twisto pay

Jak uživatel Twisto můžete nakoupit ve vybraných obchodech a zaplatit, až když si zboží vyzkoušíte a necháte si ho. Pokud zboží vrátíte, neplatíte „ze svého“ vůbec nic. Vše vyřeší Twisto. Více informací lze nalézt na této stránce: https://www.twisto.cz/pay/

Cestovní pojištění

S Twisto tarifem Premium získáte cestovní pojištění po celém světě, které kryje až do výše 3 milionů Kč všechny členy rodiny.

A to nejlepší nakonec!

Twisto nyní nabízí 3 měsíce užívání tarifu Premium ZDARMA – využijte tak všechny výhody Twisto bez poplatků! A tomu ještě dostanete 300 Kč na vaše první nákupy.

Chci 300 Kč a Twisto

 

Napsat komentář