Firemní platební karty American Express

Tyto firemní platební karty účtované v českých korunách jsou vynikajícím nástrojem pro řízení firemních nákladů a jsou přijímány obchodními místy jak v České republice, tak i v zahraničí.

Firemní platební karty American Express

Jsou vhodné hlavně pro velké firmy, které potřebují mít přehled o financích. Můžete efektivně analyzovat náklady, zjednodušit účetní operace a vidět do detailu každou platbu. Implementací firemních karet může firmě zjednodušit interní politiku výdajů na služební cesty, např. díky možnosti omezit hotovostní zálohy.

Výhody karet American Expres pro firmu

  • Lepší cash flow – splatnost závazků vůči společnosti American Express je 21 dní.
  • Maximalizace úspor – firemní platební karty umožňují identifikovat oblasti možných úspor nákladů, a tím zlepšují vyjednávací pozici při komunikaci s dodavateli a výsledkem jsou samozřejmě další úspory.
  • Snížení rizika – firemní platební karta eliminuje rizika spojená s bezhotovostními i hotovostními platbami. Společnost zároveň omezuje možnost neoprávněného čerpání firemních prostředků pro soukromé účely.
  • Zákaznický servis American Express – postaráme se o to, aby dedikovaný specialista pomohl vaší společnosti implementovat program firemních platebních karet a zajistil bezchybný průběh všech operací. Držitelé firemních karet se také mohou obrátit na nepřetržitý Zákaznický servis American Express.
  • Neomezený přístup k přehledu výdajů – American Express @ Work je nedílnou součástí programu firemních karet. Díky této internetové aplikaci máte možnost sledovat a analyzovat výdaje zaměstnanců provedené prostřednictvím jejich firemní platební karty. Prostřednictvím @Work mohou specialisté vaší společnosti získávat denně aktuální reporty.

Osobní karty American Express

Personální karty American Express v České republice jsou vydávány pouze v mezinárodních měnách – EUR a USD. Zákaznická podpora je řízena z Velké Británie a komunikace probíhá v angličtině.

Web: www.americanexpress.com

1000 Kč za založení účtu

Tisícovka, která leží doslova na zemi. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát kartou a tisícovka je vaše. To mě zajímá.

Napsat komentář