ČSOB kreditní karta

Klasickou kreditní kartu určitě znáte. ČSOB karta vám však nabízí mnohem více – neplatí s ní totiž zákon schválnosti. Zdarma vám prodlouží záruku a pojistí zboží proti poškození a krádeži.

ČSOB kreditní karta

Prodloužení zákonné záruky

Občas se stane, že vám spotřebič nebo technika vypoví službu jen několik měsíců po skončení standardní 24měsíční záruční doby. Třeba u televize, která se pokazí za 2,5 roku po zakoupení, máte obvykle u obchodníka smůlu. S ČSOB kreditní kartou však zdarma získáte prodlouženou záruku o dalších 12 měsíců.

Prodloužená záruka se vztahuje například na televizi, DVD přehrávač, iPod, pračku, myčku, lednici a spoustu dalších výrobků. Záruka je vám u tohoto zboží automaticky zdarma prodloužena o 12 měsíců.

1000 Kč za založení účtu

Tisícovka, která leží doslova na zemi. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát kartou a tisícovka je vaše. To mě zajímá.

Pojištění zboží

A co když si koupíte třeba novou televizi a při nakládání do auta vám upadne a rozbije se? Běžně byste byli naštvaní a mluvili o zákonu schválnosti, který se stane vždy, když to nejméně čekáte.

S ČSOB kreditní kartou vás již takové situace stresovat nebudou. Zboží s ní nakoupené máte zdarma pojištěné proti poškození 90 dnů od nákupu.

Pojištění se vztahuje na zboží nakoupené na kreditní kartu a v případě problému vám ČSOB uhradí až 50 000 Kč! Jediné, co musíte v takovém případě udělat, je zavolat bezplatnou linku ČSOB Pojišťovny 800 100 777, kde vám poradí s dalším postupem.

Jedna karta, spousta výhod

S ČSOB Kreditní kartou máte peníze ihned k dispozici, bez nutnosti vlastních prostředků a opakovaného schvalování půjčky. S kartou si tak od ČSOB půjčíte peníze až na 45 dní bez úroku, a to i pro výběry z bankomatu! Navíc máte stálý přístup k finanční rezervě a tím i možnost řešit nenadálé situace, akční slevy nebo sezónní výprodeje.

Web: www.csob.cz

Napsat komentář