Komerční banka kreditní karta

Mezinárodní embosovaná platební kartu MasterCard a stálý úvěr v jednom.

Kreditní karta MasterCard od Komerční banky je určena

  • občanům ČR starším 18 let pro jejich osobní potřeby
  • cizincům starším 18 let s povolením k trvalému pobytu (u občanů členských států EU je postačující i povolení k přechodnému pobytu) pro osobní spotřebu

Charakteristika kreditní karty MasterCard

Jde o mezinárodní embosovanou platební kartu MasterCard a stálý úvěr v jednom. Karta je platná 3 roky, k jednomu účtu jsou vydávány až dvě kreditní karty. Limit úvěru je u kreditní karty nastaven v rozmezí 30 000 až 250 000 Kč a banka nepožaduje žádné další zajištění.

Splácení

Úvěr je možno splácet formou pravidelných splátek jedenkrát měsíčně (1/10 částky čerpané k datu výpisu + vyměřené úroky), nebo formou mimořádných splátek kdykoliv až do výše čerpané částky. O splacenou část úvěrového rámce se automaticky zvyšuje částka, kterou můžete znovu čerpat – čím více splácíte, tím více můžete opět čerpat.

Bezúročné období

Při splnění příslušných podmínek můžete úvěr čerpat bezúročně až 45 dnů. Pokud je celá čerpaná částka splacena v předem dohodnuté době, jsou v daném měsíci odpuštěny úroky. Podmínky jsou oznámeny pravidelně každý měsíc prostřednictvím výpisu z účtu ke kreditní kartě.

Web: www.kb.cz

Napsat komentář