Komerční banka kreditní karta

Mezinárodní embosovaná platební kartu MasterCard a stálý úvěr v jednom.

Kreditní karta MasterCard od Komerční banky je určena

  • občanům ČR starším 18 let pro jejich osobní potřeby
  • cizincům starším 18 let s povolením k trvalému pobytu (u občanů členských států EU je postačující i povolení k přechodnému pobytu) pro osobní spotřebu

Charakteristika kreditní karty MasterCard

Jde o mezinárodní embosovanou platební kartu MasterCard a stálý úvěr v jednom. Karta je platná 3 roky, k jednomu účtu jsou vydávány až dvě kreditní karty. Limit úvěru je u kreditní karty nastaven v rozmezí 30 000 až 250 000 Kč a banka nepožaduje žádné další zajištění.

Splácení

Úvěr je možno splácet formou pravidelných splátek jedenkrát měsíčně (1/10 částky čerpané k datu výpisu + vyměřené úroky), nebo formou mimořádných splátek kdykoliv až do výše čerpané částky. O splacenou část úvěrového rámce se automaticky zvyšuje částka, kterou můžete znovu čerpat – čím více splácíte, tím více můžete opět čerpat.

2000 Kč leží na zemi

Získejte 2000 Kč jen za to, že si otevřete účet u mBank. Žádné losování, odměnu dostane každý! Je to vyzkoušené. Chci 2000 Kč za nic.

Bezúročné období

Při splnění příslušných podmínek můžete úvěr čerpat bezúročně až 45 dnů. Pokud je celá čerpaná částka splacena v předem dohodnuté době, jsou v daném měsíci odpuštěny úroky. Podmínky jsou oznámeny pravidelně každý měsíc prostřednictvím výpisu z účtu ke kreditní kartě.

Web: www.kb.cz

Napsat komentář