Oblíbené kreditní karty od Diners Club

Dnešní doba hodně přeje kreditním kartám, vidíme je doslova na každém rohu a nabídkami se to jen hemží. Kreditní karty se celkem snadno pořídí, navíc máte k dispozici často až dvouměsíční bezúročné období, během nějž lze nakupovat v širokém spektru různých obchodů. Takže proč o tom nepopřemýšlet? Tak výhodnou kreditku mít zase pár let k dispozici nemusíte…

Půjčit si můžete klidně až 700 tisíc

Skoro až tři čtvrtě milionu, přesně taková může být výše půjčky s kreditní kartou od některých vybraných poskytovatelů. Když se k tomu připočtou slibné úroky a celá řada výhod, včetně možnosti ušetřit za nákupy některých produktů až pět procent z jejich původní ceny, je kreditka vítanou pomocnicí mnoha tuzemských domácností. Odoláte? To už jen málokdo, když si prohlédnete aktuální nabídku na trhu, je nastavena velmi zajímavě pro všechny zájemce.

Velmi atraktivní nabídkou je třeba Diners Club Pure. Proč? Pojďme si to shrnout v pár bodech!

  • Úvěrový limit až do hranice dvou set tisíc korun.
  • Vedení karty zcela zdarma, úroky začínající na hranici 14 procent.
  • Období bez úroků až šedesát dnů, navíc členství v programu Club Rewards, kde můžete nasbírat zajímavé odměny.
  • Případná blokace je okamžitá a zcela bez poplatků. Náhradní karta je poté vydána rychle a navíc úplně zdarma.

Bezhotovostní platby jednoduše a rychle, ušetříte čas a také si můžete dopřát zajímavé slevy. Nepochybně velmi lákavá záležitost. A nebojte se, určitě je z čeho vybírat. Diners Club totiž nenabízí jen jedinou variantu kreditky. Číslem dvě v pořadí je Diners Club Vintage, kde lze čerpat až sumu do výše sedmi set tisíc korun. A to samozřejmě není jediné pozitivum. S touto kartou získáte kupříkladu i výhodnější cestovní pojištění.

2000 Kč leží na zemi

Získejte 2000 Kč jen za to, že si otevřete účet u mBank. Žádné losování, odměnu dostane každý! Je to vyzkoušené. Chci 2000 Kč za nic.

Roční poplatek činí pouhých 2990 korun, po ruce budete mít kdykoliv a kdekoliv finanční rezervu na nejrůznější nákupy. V případě ztráty je zablokování dílem okamžiku a novou kartu dostanete takříkajíc na počkání, takže nebudete na nic čekat a můžete znovu pokračovat v nákupech jako předtím. Elektronická kontrola účtu? Samozřejmě, přehlednost je na prvním místě, stačí se přihlásit do svého eAccount a máte všechno ověřené, internet přeci usnadňuje život mnoha lidem. Kreditní karta samozřejmě také, uvažujete už o jejím budoucím pořízení?

Napsat komentář