Co je MasterCard Priceless Specials

Program MasterCard Priceless Specials přináší držitelům karet Mastercard různé bonusy a výhody. Je provozovaný přímo firmou Mastercard, resp. belgickou MasterCard Europe SA, nikoli bankami, které vám kartu vydaly.

Co nabízí MasterCard Priceless Specials

Jde o seznam obchodníků, kteří poskytují slevu, resp. vám z platby u nich vrátí část peněz zpět. Seznam  zapojených obchodů najdete logicky na webu  MasterCard Priceless Specials.

Problém těchto slev je ten, že jde o pár obchodníků a většinou jsou to ti, u kterých nenakupujete denně zboží běžné spotřeby. Program je taková náhražka vracení peněz z každé platby, kterou nabízí některé kreditky. Pokud banka nechce nabízet cashback z každé platby, vydává za bonus tento program.

TIP: existují daleko výhodnější karty, například ta od crypto.com, který vrací až 5 % z každé platby.

Osobně bych program nevydával za bonus, který by měl klienta přesvědčit, že si má vzít kartu. Kolikrát za rok si kupujete výrobek Eta, aby měla sleva 1 % smysl? A proč by měl člověk tankovat u jedné z nejdražších benzínek , aby dostal slevu 1,5 %? Reálný přínos těchto bonusů je přinejmenším sporný. Na druhou stranu je to zdarma a když si na program vzpomenete včas a obchod v programu vám vyhovuje, využijte to.

Skutečně zajímavým bonusem na kreditní kartě tak ale zůstává vracení skutečných peněz z útraty zpět. To je skoro jediný bonus, podle kterého má smysl se orientovat při srovnání kreditních karet.

Jak se registrovat do MasterCard Priceless Specials

Předně potřebujete kartu Mastercard a to takovou, kterou vaše banka do programu zařadila, resp. dala vám na ní nárok se do programu registrovat. Ne každá karta Mastercard může v programu být. Pokud takovou kartu máte, stačí dva jednoduché kroky:

  1. na webu si aktivujete účet, kde doplníte pár údajů o sobě
  2. kartu ověříte a to jednoduše tak, že jejím prostřednictvím zaplatíte 1 Kč

A hotovo, vaše karta je zapojena do programu MasterCard Priceless Specials a můžete využívat výhody na plno. Vyplatí se sledovat i web, kde jsou občas nějaké zajímavé akce – aktuálně třeba mžnost svézt se v Maserati.

1 komentář u „Co je MasterCard Priceless Specials“

  1. Jak to, že jsou na můj účet připisovány nějaké bonusy (finanční částky, i když jsem neprovedl žádnou registraci do do MasterCard Priceless Specials a ani jsem k podobné akci nedal souhlas? A také si nepřeji v podobné akci být !!!

    Odpovědět

Napsat komentář