1

Co je MasterCard Priceless Specials

Program MasterCard Priceless Specials přináší držitelům karet Mastercard různé bonusy a výhody. Je provozovaný přímo firmou Mastercard, resp. belgickou MasterCard Europe SA, nikoli bankami, které vám kartu vydaly.

Co nabízí MasterCard Priceless Specials

Jde o seznam obchodníků, kteří poskytují slevu, resp. vám z platby u nich vrátí část peněz zpět. Seznam  zapojených obchodů najdete logicky na webu  MasterCard Priceless Specials.

Získej 300 Kč s Twistem

Přes Twisto nakupuješ hned a platíš, až se ti to hodí. Nyní za registraci 300 Kč jako dárek.
Chci získat 300 Kč

Problém těchto slev je ten, že jde o pár obchodníků a většinou jsou to ti, u kterých nenakupujete denně zboží běžné spotřeby. Program je taková náhražka vracení peněz z každé platby, kterou nabízí některé kreditky. Pokud banka nechce nabízet cashback z každé platby, vydává za bonus tento program.

Osobně bych program nevydával za bonus, který by měl klienta přesvědčit, že si má vzít kartu. Kolikrát za rok si kupujete výrobek Eta, aby měla sleva 1 % smysl? A proč by měl člověk tankovat u jedné z nejdražších benzínek , aby dostal slevu 1,5 %? Reálný přínos těchto bonusů je přinejmenším sporný. Na druhou stranu je to zdarma a když si na program vzpomenete včas a obchod v programu vám vyhovuje, využijte to.

Skutečně zajímavým bonusem na kreditní kartě tak ale zůstává vracení skutečných peněz z útraty zpět. To je skoro jediný bonus, podle kterého má smysl se orientovat při srovnání kreditních karet.

Jak se registrovat do MasterCard Priceless Specials

Předně potřebujete kartu Mastercard a to takovou, kterou vaše banka do programu zařadila, resp. dala vám na ní nárok se do programu registrovat. Ne každá karta Mastercard může v programu být. Pokud takovou kartu máte, stačí dva jednoduché kroky:

  1. na webu si aktivujete účet, kde doplníte pár údajů o sobě
  2. kartu ověříte a to jednoduše tak, že jejím prostřednictvím zaplatíte 1 Kč

A hotovo, vaše karta je zapojena do programu MasterCard Priceless Specials a můžete využívat výhody na plno. Vyplatí se sledovat i web, kde jsou občas nějaké zajímavé akce – aktuálně třeba mžnost svézt se v Maserati.

One Comment

  1. Jak to, že jsou na můj účet připisovány nějaké bonusy (finanční částky, i když jsem neprovedl žádnou registraci do do MasterCard Priceless Specials a ani jsem k podobné akci nedal souhlas? A také si nepřeji v podobné akci být !!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *